Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:0
MKS Siemianowiczanka
Stadion Śląski Chorzów
7:0
Górnik Wesoła
1. FC Katowice
1:2
Silesia Katowice
UKS Ruch Chorzów
3:2
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:2
Urania Ruda Śląska
1. FC Katowice
1:2
UKS Ruch Chorzów
Silesia Katowice
5:0
Górnik Wesoła
MKS Siemianowiczanka
0:13
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:0
1. FC Katowice
Stadion Śląski Chorzów
5:1
Orlik Ruda Śląska
Górnik Wesoła
1:1
MKS Siemianowiczanka
UKS Ruch Chorzów
7:0
Silesia Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:0
Górnik Wesoła
UKS Ruch Chorzów
4:2
Urania Ruda Śląska
1. FC Katowice
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Silesia Katowice
2:1
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
5:0
Silesia Katowice
Stadion Śląski Chorzów
4:2
UKS Ruch Chorzów
MKS Siemianowiczanka
0:9
Orlik Ruda Śląska
Górnik Wesoła
2:0
1. FC Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:0
Stadion Śląski Chorzów
1. FC Katowice
4:1
MKS Siemianowiczanka
Silesia Katowice
1:4
Orlik Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
10:1
Górnik Wesoła
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:2
1. FC Katowice
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Silesia Katowice
MKS Siemianowiczanka
2:7
UKS Ruch Chorzów
Górnik Wesoła
2:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:2
Urania Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
0:1
UKS Ruch Chorzów
Silesia Katowice
0:2
1. FC Katowice
Górnik Wesoła
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:0
Orlik Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
6:0
MKS Siemianowiczanka
Górnik Wesoła
1:6
Silesia Katowice
UKS Ruch Chorzów
2:1
1. FC Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:3
Stadion Śląski Chorzów
1. FC Katowice
2:0
Urania Ruda Śląska
Silesia Katowice
0:0
UKS Ruch Chorzów
MKS Siemianowiczanka
2:7
Górnik Wesoła
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:1
UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
9:0
1. FC Katowice
MKS Siemianowiczanka
1:3
Silesia Katowice
Górnik Wesoła
2:0
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
3:2
MKS Siemianowiczanka
1. FC Katowice
2:0
Górnik Wesoła
Silesia Katowice
2:0
Urania Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
3:4
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
0:3
Silesia Katowice
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Urania Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka
4:1
1. FC Katowice
Górnik Wesoła
1:1
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
Górnik Wesoła
1. FC Katowice
0:2
Orlik Ruda Śląska
Silesia Katowice
3:0
Stadion Śląski Chorzów
UKS Ruch Chorzów
6:0
MKS Siemianowiczanka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości