Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
2:4
Zagłębie Sosnowiec 2008
AP Orbita Bukowno
3:1
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
Stadion Śląski Chorzów
LKS Pogoń Imielin
2:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:4
AP Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
2:1
LKS Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin
1:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:4
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
1:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:1
Warta Zawiercie
LKS Pogoń Imielin
2:0
Górnik Jaworzno
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:0
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
0:2
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:1
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:4
AP Orbita Bukowno
LKS Pogoń Imielin
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Stadion Śląski Chorzów
8:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
9:1
Warta Zawiercie
Górnik Jaworzno
1:3
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
2:1
Stadion Śląski Chorzów
LKS Pogoń Imielin
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
2:1
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
2:0
AP Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Stadion Śląski Chorzów
2:1
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:1
LKS Pogoń Imielin
Zagłębie Sosnowiec 2008
7:0
Górnik Jaworzno
Stadion Śląski Chorzów
3:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
0:7
AP Orbita Bukowno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
3:0
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Sarmacja Będzin
LKS Pogoń Imielin
3:0
Warta Zawiercie
Stadion Śląski Chorzów
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:2
LKS Pogoń Imielin
Warta Zawiercie
1:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:4
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:0
AP Orbita Bukowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:0
Górnik Jaworzno
LKS Pogoń Imielin
0:2
AP Orbita Bukowno
Stadion Śląski Chorzów
4:0
Warta Zawiercie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:3
Stadion Śląski Chorzów
Warta Zawiercie
8:2
Sarmacja Będzin
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:0
LKS Pogoń Imielin
AP Orbita Bukowno
3:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:9
Zagłębie Sosnowiec 2008
Sarmacja Będzin
6:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
LKS Pogoń Imielin
Stadion Śląski Chorzów
1:2
AP Orbita Bukowno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
8:3
Sarmacja Będzin
Górnik Jaworzno
6:5
Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości