zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
1:0
Unia Kosztowy
KP Katowice
7:2
MKS Siemianowiczanka
Wyzwolenie Chorzów
4:1
JSP Warta Zawiercie
Podlesianka Katowice
0:1
Sokół Orzech
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
5:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Pogoń Nowy Bytom
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Katowice
0:6
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
2:4
Unia Kosztowy
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Wyzwolenie Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec
0:4
Podlesianka Katowice
Sokół Orzech
1:4
TS Polonia I Bytom
JSP Warta Zawiercie
1:4
Pogoń Nowy Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
7:0
AKS Niwka Sosnowiec
Wyzwolenie Chorzów
5:0
KP Katowice
Unia Kosztowy
2:1
Sokół Orzech
Podlesianka Katowice
4:3
JSP Warta Zawiercie
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:2
MKS Siemianowiczanka
Pogoń Nowy Bytom
5:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Katowice
5:6
Pogoń Nowy Bytom
MKS Siemianowiczanka
1:2
Sokół Orzech
Unia Dąbrowa Górnicza
1:5
Podlesianka Katowice
AKS Niwka Sosnowiec
2:8
Unia Kosztowy
JSP Warta Zawiercie
1:8
TS Polonia I Bytom
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
4:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Wyzwolenie Chorzów
9:1
MKS Siemianowiczanka
Sokół Orzech
3:0
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Kosztowy
4:1
JSP Warta Zawiercie
Podlesianka Katowice
3:2
KP Katowice
Pogoń Nowy Bytom
0:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Katowice
0:7
TS Polonia I Bytom
MKS Siemianowiczanka
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
4:3
Unia Kosztowy
Wyzwolenie Chorzów
5:1
Pogoń Nowy Bytom
JSP Warta Zawiercie
3:2
Sokół Orzech
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:4
Podlesianka Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
5:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
JSP Warta Zawiercie
Sokół Orzech
4:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy
3:0
KP Katowice
Podlesianka Katowice
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Pogoń Nowy Bytom
1:1
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Katowice
3:3
Sokół Orzech
MKS Siemianowiczanka
6:1
JSP Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza
2:5
AKS Niwka Sosnowiec
Wyzwolenie Chorzów
3:2
TS Polonia I Bytom
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
6:1
Unia Kosztowy
Pogoń Nowy Bytom
2:5
Podlesianka Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
6:0
Pogoń Nowy Bytom
AKS Niwka Sosnowiec
4:1
KP Katowice
Sokół Orzech
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy
1:4
Wyzwolenie Chorzów
JSP Warta Zawiercie
4:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Podlesianka Katowice
0:3
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Katowice
3:5
JSP Warta Zawiercie
MKS Siemianowiczanka
5:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Wyzwolenie Chorzów
5:0
Sokół Orzech
Podlesianka Katowice
0:8
TS Polonia I Bytom
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
6:3
AKS Niwka Sosnowiec
Pogoń Nowy Bytom
1:2
Unia Kosztowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
7:0
MKS Siemianowiczanka
Unia Dąbrowa Górnicza
6:2
KP Katowice
AKS Niwka Sosnowiec
1:5
Wyzwolenie Chorzów
Sokół Orzech
3:1
Pogoń Nowy Bytom
Unia Kosztowy
4:4
Podlesianka Katowice
JSP Warta Zawiercie
4:4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:3
KP Katowice
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
Pogoń Nowy Bytom
Sokół Orzech
1:2
Podlesianka Katowice
Unia Kosztowy
0:3
TS Polonia I Bytom
JSP Warta Zawiercie
3:5
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
- : -
Sokół Orzech
Wyzwolenie Chorzów
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy
- : -
MKS Siemianowiczanka
Podlesianka Katowice
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
- : -
KP Katowice
Pogoń Nowy Bytom
- : -
JSP Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości