Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:0
UKS Ruch Chorzów
Górnik Jaworzno
2:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Mikołów
2:3
GKS Katowice
Gwiazda Ruda Śląska
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
11:0
Górnik Jaworzno
GKS Katowice
5:2
UKS Ruch Chorzów
AKS Mikołów
6:0
Gwiazda Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Ruch Chorzów
3:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Górnik Jaworzno
0:0
AKS Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
0:6
GKS Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
UKS Ruch Chorzów
GKS Katowice
1:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Mikołów
5:0
Sarmacja Będzin
Gwiazda Ruda Śląska
1:2
Górnik Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
1:3
AKS Mikołów
Górnik Jaworzno
3:2
GKS Katowice
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:0
Sarmacja Będzin
GKS Katowice
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Gwiazda Ruda Śląska
1:4
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:5
GKS GieKSa Katowice S.A.
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
AKS Mikołów
UKS Ruch Chorzów
2:0
Górnik Jaworzno
GKS Katowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
1:0
Sarmacja Będzin
GKS Katowice
4:1
AKS Mikołów
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Ruch Chorzów
- : -
GKS Katowice
Górnik Jaworzno
- : -
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
AKS Mikołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
Sarmacja Będzin
GKS Katowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AKS Mikołów
- : -
Górnik Jaworzno
GKS GieKSa Katowice S.A.
- : -
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
AKS Mikołów
UKS Ruch Chorzów
- : -
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
- : -
GKS Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
GKS GieKSa Katowice S.A.
GKS Katowice
- : -
Górnik Jaworzno
AKS Mikołów
- : -
UKS Ruch Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
GKS Katowice
UKS Ruch Chorzów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
- : -
AKS Mikołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
- : -
UKS Ruch Chorzów
GKS Katowice
- : -
Sarmacja Będzin
AKS Mikołów
- : -
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
GKS GieKSa Katowice S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości