Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
APN Katowice
Podlesianka Katowice
3:17
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pogoń Imielin
1:3
GKS Katowice
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
9:4
1. FC Katowice
Rozwój Katowice KS
13:2
Górnik Wesoła
Silesia Katowice
3:11
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wesoła
Pauza
MKS Siemianowiczanka
15:1
APN Katowice
Silesia Katowice
15:6
Podlesianka Katowice
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:8
Pogoń Imielin
GKS Katowice
3:2
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
1. FC Katowice
2:5
Rozwój Katowice KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
1. FC Katowice
Podlesianka Katowice
2:11
MKS Siemianowiczanka
Pogoń Imielin
10:0
Silesia Katowice
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
8:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Rozwój Katowice KS
7:3
GKS Katowice
APN Katowice
2:9
Górnik Wesoła
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
Podlesianka Katowice
1:5
Pogoń Imielin
MKS Siemianowiczanka
5:3
Górnik Wesoła
Silesia Katowice
6:9
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:13
Rozwój Katowice KS
1. FC Katowice
13:3
APN Katowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pogoń Imielin
6:4
MKS Siemianowiczanka
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
14:0
Podlesianka Katowice
Rozwój Katowice KS
4:3
Silesia Katowice
Górnik Wesoła
3:2
1. FC Katowice
APN Katowice
0:11
GKS Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Katowice
Pauza
Podlesianka Katowice
0:17
Rozwój Katowice KS
MKS Siemianowiczanka
6:3
1. FC Katowice
Pogoń Imielin
6:1
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
8:0
APN Katowice
GKS Katowice
3:0
Górnik Wesoła
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Podlesianka Katowice
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
3:7
MKS Siemianowiczanka
Rozwój Katowice KS
7:2
Pogoń Imielin
1. FC Katowice
0:3
GKS Katowice
Górnik Wesoła
2:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
APN Katowice
2:10
Silesia Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
Pauza
Podlesianka Katowice
3:5
APN Katowice
MKS Siemianowiczanka
3:9
GKS Katowice
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
6:6
Rozwój Katowice KS
Silesia Katowice
3:3
Górnik Wesoła
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:3
1. FC Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Rozwój Katowice KS
4:1
MKS Siemianowiczanka
GKS Katowice
6:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
1. FC Katowice
2:3
Silesia Katowice
Górnik Wesoła
20:1
Podlesianka Katowice
APN Katowice
0:6
Pogoń Imielin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
Pauza
Podlesianka Katowice
1:4
1. FC Katowice
MKS Siemianowiczanka
6:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pogoń Imielin
3:1
Górnik Wesoła
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
5:2
APN Katowice
Silesia Katowice
3:2
GKS Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS Siemianowiczanka
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:2
Silesia Katowice
GKS Katowice
11:0
Podlesianka Katowice
1. FC Katowice
7:3
Pogoń Imielin
Górnik Wesoła
3:9
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
APN Katowice
0:12
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości