zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
8:0
Rozwój Katowice KS
Unia Kosztowy
1:0
Gwiazda II Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
0:2
AKS Mikołów
UKS Szopienice
2:0
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
4:0
Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy
0:5
Ruch Chorzów
Rozwój Katowice KS
2:2
UKS Szopienice
Gwiazda II Ruda Śląska
4:0
AKS Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
2:0
Orlik Ruda Śląska
UKS Szopienice
1:0
Unia Kosztowy
Slavia Ruda Śląska
1:2
Rozwój Katowice KS
Ruch Chorzów
4:1
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
7:0
UKS Szopienice
Rozwój Katowice KS
4:3
AKS Mikołów
Unia Kosztowy
0:1
Slavia Ruda Śląska
Gwiazda II Ruda Śląska
1:0
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
2:0
Unia Kosztowy
Orlik Ruda Śląska
1:1
Rozwój Katowice KS
Slavia Ruda Śląska
0:9
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
0:0
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy
5:2
Orlik Ruda Śląska
UKS Szopienice
0:1
Slavia Ruda Śląska
Ruch Chorzów
6:0
AKS Mikołów
Gwiazda II Ruda Śląska
3:0
Rozwój Katowice KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:4
Unia Kosztowy
Orlik Ruda Śląska
0:10
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
4:0
UKS Szopienice
Gwiazda II Ruda Śląska
2:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
3:1
Slavia Ruda Śląska
Rozwój Katowice KS
0:12
Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
2:3
UKS Szopienice
Gwiazda II Ruda Śląska
3:2
Unia Kosztowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
5:1
Unia Kosztowy
UKS Szopienice
2:3
Rozwój Katowice KS
Slavia Ruda Śląska
0:2
Orlik Ruda Śląska
AKS Mikołów
4:0
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:2
AKS Mikołów
Unia Kosztowy
4:0
UKS Szopienice
Rozwój Katowice KS
3:1
Slavia Ruda Śląska
Gwiazda II Ruda Śląska
1:6
Ruch Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:6
Ruch Chorzów
Slavia Ruda Śląska
0:2
Unia Kosztowy
Orlik Ruda Śląska
1:5
Gwiazda II Ruda Śląska
AKS Mikołów
2:4
Rozwój Katowice KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy
1:3
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
3:1
Orlik Ruda Śląska
Gwiazda II Ruda Śląska
2:1
UKS Szopienice
Ruch Chorzów
8:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:4
Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
2:3
Unia Kosztowy
Slavia Ruda Śląska
2:1
UKS Szopienice
Rozwój Katowice KS
6:1
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:2
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
1:4
Gwiazda II Ruda Śląska
Unia Kosztowy
2:2
Rozwój Katowice KS
Ruch Chorzów
6:0
Orlik Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości