Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
0:3*
AKS II Mikołów
Kamionka Mikołów
5:1
Urania II Ruda Śląska
Pogoń Nowy Bytom
3:0*
1. FC Katowice
UKS Szopienice
0:3*
Strażak Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
0:3*
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Śląsk Świętochłowice
7:0
Hetman 22 Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
1:2
Śląsk Świętochłowice
1. FC Katowice
3:0*
UKS Szopienice
Kolejarz 24 Katowice
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Urania II Ruda Śląska
0:4
Pogoń Nowy Bytom
AKS II Mikołów
3:0*
Hetman 22 Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:2
Kamionka Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
3:3
Kolejarz 24 Katowice
UKS Szopienice
0:3
Urania II Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
4:0
1. FC Katowice
Pogoń Nowy Bytom
6:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Stadion Śląski Chorzów
6:2
AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice
2:6
Strażak Mikołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:3
Kamionka Mikołów
1. FC Katowice
1:1
Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice
1:1
Pogoń Nowy Bytom
Urania II Ruda Śląska
0:2
Śląsk Świętochłowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:1
UKS Szopienice
AKS II Mikołów
3:1
Strażak Mikołów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
6:4
1. FC Katowice
Hetman 22 Katowice
4:2
Urania II Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
2:3
AKS II Mikołów
UKS Szopienice
0:2
Kolejarz 24 Katowice
Śląsk Świętochłowice
10:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Pogoń Nowy Bytom
3:0
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:4
Pogoń Nowy Bytom
AKS II Mikołów
1:3
1. FC Katowice
Kolejarz 24 Katowice
2:3
Śląsk Świętochłowice
Urania II Ruda Śląska
1:3
Strażak Mikołów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:1
Hetman 22 Katowice
Stadion Śląski Chorzów
1:1
UKS Szopienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:2
Kamionka Mikołów
Strażak Mikołów
2:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Pogoń Nowy Bytom
4:0
AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice
1:8
Kolejarz 24 Katowice
1. FC Katowice
1:2
Urania II Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
4:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
3:1
Strażak Mikołów
Kamionka Mikołów
1:5
Śląsk Świętochłowice
Pogoń Nowy Bytom
5:0
UKS Szopienice
AKS II Mikołów
1:2
Urania II Ruda Śląska
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:0
1. FC Katowice
Stadion Śląski Chorzów
9:1
Hetman 22 Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
4:0
AKS II Mikołów
Strażak Mikołów
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Śląsk Świętochłowice
3:2
Pogoń Nowy Bytom
Hetman 22 Katowice
2:3
Kamionka Mikołów
Urania II Ruda Śląska
5:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1. FC Katowice
0:1
Kolejarz 24 Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:3
Śląsk Świętochłowice
Pogoń Nowy Bytom
8:0
Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice
8:2
Urania II Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
1:7
Strażak Mikołów
AKS II Mikołów
3:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Stadion Śląski Chorzów
2:2
1. FC Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
0:0
Pogoń Nowy Bytom
Śląsk Świętochłowice
4:0
AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice
2:1
UKS Szopienice
Urania II Ruda Śląska
8:0
Stadion Śląski Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:1
Kolejarz 24 Katowice
1. FC Katowice
1:1
Kamionka Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mikołów
4:1
UKS Szopienice
Hetman 22 Katowice
1:1
Śląsk Świętochłowice
AKS II Mikołów
2:2
Kolejarz 24 Katowice
Urania II Ruda Śląska
4:1
Kamionka Mikołów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:3
Stadion Śląski Chorzów
1. FC Katowice
0:1
Pogoń Nowy Bytom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowy Bytom
2:0
Urania II Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
2:3
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
UKS Szopienice
2:3
1. FC Katowice
Śląsk Świętochłowice
2:1
Strażak Mikołów
Hetman 22 Katowice
2:2
AKS II Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
1:4
Kolejarz 24 Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz 24 Katowice
14:0
Kamionka Mikołów
Strażak Mikołów
3:2
Hetman 22 Katowice
AKS II Mikołów
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Urania II Ruda Śląska
2:6
UKS Szopienice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:2
Pogoń Nowy Bytom
1. FC Katowice
2:7
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
10:2
Urania II Ruda Śląska
Pogoń Nowy Bytom
3:0
Kolejarz 24 Katowice
UKS Szopienice
3:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
2:2
AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice
2:1
1. FC Katowice
Kamionka Mikołów
2:4
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:0
Pogoń Nowy Bytom
Kolejarz 24 Katowice
2:5
UKS Szopienice
1. FC Katowice
1:2
Strażak Mikołów
AKS II Mikołów
- : -
Kamionka Mikołów
Urania II Ruda Śląska
- : -
Hetman 22 Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
- : -
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowy Bytom
- : -
Kamionka Mikołów
UKS Szopienice
- : -
Stadion Śląski Chorzów
Strażak Mikołów
- : -
Urania II Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
- : -
Kolejarz 24 Katowice
Hetman 22 Katowice
- : -
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1. FC Katowice
- : -
AKS II Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości