Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
1:1
Krakus Nowa Huta Kraków
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
Ajax Częstochowa
Reprezentacja Będzina
1:2
Czarni Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
0:4
AKS Mikołów
GKS Jastrzębie Zdrój
3:0
Sparta Katowice
Orlik Blachownia
0:0
AP Team Gliwice
Szombierki Bytom
0:2
RAP Radomsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
0:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Ajax Częstochowa
0:0
Reprezentacja Będzina
Czarni Sosnowiec
1:0
Salos Dąbrowa Górnicza
Sparta Katowice
2:0
Orlik Blachownia
AKS Mikołów
0:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Krakus Nowa Huta Kraków
0:2
RAP Radomsko
AP Team Gliwice
1:0
Szombierki Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
2:1
Słowik Olkusz
Salos Dąbrowa Górnicza
1:3
Ajax Częstochowa
GKS Jastrzębie Zdrój
3:0
Czarni Sosnowiec
Orlik Blachownia
1:1
AKS Mikołów
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
Krakus Nowa Huta Kraków
AP Team Gliwice
3:0
RAP Radomsko
Szombierki Bytom
1:1
Sparta Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
2:0
Salos Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
1:1
Orlik Blachownia
Ajax Częstochowa
0:2
GKS Jastrzębie Zdrój
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:1
Reprezentacja Będzina
Sparta Katowice
1:2
RAP Radomsko
AKS Mikołów
0:3
Szombierki Bytom
Krakus Nowa Huta Kraków
0:5
AP Team Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
4:1
Słowik Olkusz
Orlik Blachownia
0:3
Ajax Częstochowa
Salos Dąbrowa Górnicza
0:5
MUKP Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom
0:0
Czarni Sosnowiec
AKS Mikołów
0:3
RAP Radomsko
Reprezentacja Będzina
0:0
Krakus Nowa Huta Kraków
AP Team Gliwice
6:1
Sparta Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
1:3
Orlik Blachownia
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Czarni Sosnowiec
0:5
RAP Radomsko
Ajax Częstochowa
1:2
Szombierki Bytom
Krakus Nowa Huta Kraków
2:0
Sparta Katowice
Reprezentacja Będzina
6:1
Salos Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów
0:2
AP Team Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom
0:2
Słowik Olkusz
Ajax Częstochowa
0:2
RAP Radomsko
GKS Jastrzębie Zdrój
2:1
Reprezentacja Będzina
Sparta Katowice
0:3
AKS Mikołów
AP Team Gliwice
4:0
Czarni Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
1:4
Krakus Nowa Huta Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
1:4
RAP Radomsko
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
Szombierki Bytom
Reprezentacja Będzina
5:1
Orlik Blachownia
Czarni Sosnowiec
3:3
Sparta Katowice
Ajax Częstochowa
0:3
AP Team Gliwice
Krakus Nowa Huta Kraków
4:0
AKS Mikołów
Salos Dąbrowa Górnicza
0:6
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:2
RAP Radomsko
Sparta Katowice
0:2
Ajax Częstochowa
AP Team Gliwice
4:0
Słowik Olkusz
Szombierki Bytom
0:2
Reprezentacja Będzina
GKS Jastrzębie Zdrój
4:1
Krakus Nowa Huta Kraków
Orlik Blachownia
2:0
Salos Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów
2:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
1:0
Sparta Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:2
AP Team Gliwice
Reprezentacja Będzina
0:4
RAP Radomsko
Salos Dąbrowa Górnicza
0:3
Szombierki Bytom
GKS Jastrzębie Zdrój
2:0
Orlik Blachownia
Ajax Częstochowa
0:2
AKS Mikołów
Krakus Nowa Huta Kraków
2:4
Czarni Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
0:4
MUKP Dąbrowa Górnicza
AP Team Gliwice
6:0
Reprezentacja Będzina
Salos Dąbrowa Górnicza
0:5
RAP Radomsko
AKS Mikołów
1:1
Słowik Olkusz
Szombierki Bytom
0:2
GKS Jastrzębie Zdrój
Orlik Blachownia
0:1
Krakus Nowa Huta Kraków
Czarni Sosnowiec
2:1
Ajax Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
2:0
Sparta Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
AKS Mikołów
Salos Dąbrowa Górnicza
0:9
AP Team Gliwice
GKS Jastrzębie Zdrój
3:1
RAP Radomsko
Słowik Olkusz
2:0
Czarni Sosnowiec
Krakus Nowa Huta Kraków
2:0
Ajax Częstochowa
Orlik Blachownia
1:3
Szombierki Bytom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Będzina
2:3
AKS Mikołów
Sparta Katowice
2:0
Salos Dąbrowa Górnicza
AP Team Gliwice
2:0
GKS Jastrzębie Zdrój
Czarni Sosnowiec
0:5
MUKP Dąbrowa Górnicza
Orlik Blachownia
0:5
RAP Radomsko
Ajax Częstochowa
0:2
Słowik Olkusz
Szombierki Bytom
1:3
Krakus Nowa Huta Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości