Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
LKS IV Unia Kosztowy
2:4
UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska
0:1
UKS Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
4:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:2
Grunwald Ruda Śląska
LKS IV Unia Kosztowy
0:2
SMS Ruda Śląska
UKS Szopienice
3:0
UKS Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:4
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
1:2
UKS Szopienice
UKS Ruch Chorzów
0:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Grunwald Ruda Śląska
1:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
3:0
LKS IV Unia Kosztowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
6:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:1
UKS Ruch Chorzów
LKS IV Unia Kosztowy
1:0
Grunwald Ruda Śląska
SMS Ruda Śląska
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
4:2
LKS IV Unia Kosztowy
Grunwald Ruda Śląska
0:1
SMS Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:3
UKS Szopienice
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
0:1
Grunwald Ruda Śląska
SMS Ruda Śląska
1:0
UKS Ruch Chorzów
LKS IV Unia Kosztowy
2:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:3
Stadion Śląski Chorzów
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:1
SMS Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
LKS IV Unia Kosztowy
Grunwald Ruda Śląska
5:1
UKS Szopienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:16
SMS Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:1
Stadion Śląski Chorzów
LKS IV Unia Kosztowy
0:4
UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska
2:3
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS IV Unia Kosztowy
3:2
SMS Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
1:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Ruch Chorzów
0:2
UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów
10:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
Grunwald Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:0
UKS Ruch Chorzów
LKS IV Unia Kosztowy
2:0
Stadion Śląski Chorzów
UKS Szopienice
6:1
SMS Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:0
SMS Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
0:4
LKS IV Unia Kosztowy
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:3
UKS Szopienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:4
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
LKS IV Unia Kosztowy
2:2
UKS Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
5:2
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
4:0
SMS Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
8:1
LKS IV Unia Kosztowy
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska
1:7
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
6:1
Grunwald Ruda Śląska
SMS Ruda Śląska
3:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
LKS IV Unia Kosztowy
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
0:2
UKS Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości