Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
Pauza
LKS Brzeźce
1:6
LKS Woszczyce
ZET II Tychy
4:1
Josieniec Radostowice
Pniówek II Pawłowice Śląskie
1:6
LKS Wisła Mała
Sokół II Wola
0:3
Unia Bieruń Stary
Krupiński II Suszec
1:3
MKS II Lędziny
UKS Warszowice
4:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
Leśnik Kobiór
2:1
LKS Gardawice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
1:3
UKS Warszowice
Josieniec Radostowice
0:0
Sokół II Wola
LKS Woszczyce
10:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie
Leśnik Kobiór
Pauza
LKS Gardawice
0:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Unia Bieruń Stary
5:0
Krupiński II Suszec
Polonia II Łaziska Górne
3:3
ZET II Tychy
MKS II Lędziny
2:3
LKS Brzeźce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
LKS Brzeźce
3:3
Unia Bieruń Stary
ZET II Tychy
1:0
Leśnik Kobiór
LKS II Goczałkowice Zdrój
4:2
LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice Śląskie
1:3
MKS II Lędziny
Sokół II Wola
0:6
Polonia II Łaziska Górne
Krupiński II Suszec
3:1
Josieniec Radostowice
UKS Warszowice
0:1
LKS Woszczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ZET II Tychy
Pauza
Josieniec Radostowice
0:3
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
2:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Leśnik Kobiór
5:0
Sokół II Wola
Unia Bieruń Stary
1:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Gardawice
1:6
LKS Wisła Mała
Polonia II Łaziska Górne
5:1
Krupiński II Suszec
MKS II Lędziny
3:2
UKS Warszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Wola
Pauza
LKS Brzeźce
4:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:7
MKS II Lędziny
Pniówek II Pawłowice Śląskie
3:0
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Mała
4:5
LKS Woszczyce
Krupiński II Suszec
2:1
Leśnik Kobiór
ZET II Tychy
3:4
LKS Gardawice
UKS Warszowice
0:6
Unia Bieruń Stary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński II Suszec
Pauza
Josieniec Radostowice
1:3
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
2:3
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
4:1
Sokół II Wola
LKS Gardawice
0:0
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
3:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
Polonia II Łaziska Górne
6:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie
MKS II Lędziny
3:3
LKS Wisła Mała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Pniówek II Pawłowice Śląskie
4:2
Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce
0:2
MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice Zdrój
6:0
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Mała
0:2
Unia Bieruń Stary
Krupiński II Suszec
0:1
ZET II Tychy
UKS Warszowice
0:6
Polonia II Łaziska Górne
Sokół II Wola
3:1
LKS Gardawice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek II Pawłowice Śląskie
Pauza
Josieniec Radostowice
1:5
LKS Wisła Mała
Leśnik Kobiór
5:0
UKS Warszowice
ZET II Tychy
2:3
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
1:3
MKS II Lędziny
Unia Bieruń Stary
0:3
LKS Woszczyce
Polonia II Łaziska Górne
3:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Sokół II Wola
2:4
Krupiński II Suszec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
LKS Woszczyce
6:0
Josieniec Radostowice
LKS Brzeźce
3:0*
Sokół II Wola
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:3
Leśnik Kobiór
Pniówek II Pawłowice Śląskie
2:0
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
0:4
Polonia II Łaziska Górne
Krupiński II Suszec
0:5
LKS Gardawice
MKS II Lędziny
1:1
Unia Bieruń Stary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
Pauza
Josieniec Radostowice
3:5
MKS II Lędziny
Leśnik Kobiór
5:0
LKS Wisła Mała
Krupiński II Suszec
6:3
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
4:5
UKS Warszowice
LKS Gardawice
3:0
Unia Bieruń Stary
Polonia II Łaziska Górne
1:0
LKS Woszczyce
Sokół II Wola
4:3
Pniówek II Pawłowice Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
LKS Woszczyce
3:1
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
3:1
LKS Gardawice
LKS II Goczałkowice Zdrój
6:1
ZET II Tychy
Pniówek II Pawłowice Śląskie
3:1
Krupiński II Suszec
UKS Warszowice
5:0
Sokół II Wola
Unia Bieruń Stary
4:0
Josieniec Radostowice
MKS II Lędziny
4:1
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
LKS Brzeźce
5:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie
Leśnik Kobiór
1:0
MKS II Lędziny
Krupiński II Suszec
2:1
UKS Warszowice
ZET II Tychy
- : -
LKS Wisła Mała
LKS Gardawice
4:0
Josieniec Radostowice
Polonia II Łaziska Górne
- : -
Unia Bieruń Stary
Sokół II Wola
0:7
LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
Josieniec Radostowice
0:12
Polonia II Łaziska Górne
LKS Woszczyce
4:1
ZET II Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój
7:2
Krupiński II Suszec
Pniówek II Pawłowice Śląskie
1:2
LKS Gardawice
LKS Wisła Mała
3:0
Sokół II Wola
UKS Warszowice
1:5
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
1:1
Leśnik Kobiór
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
LKS Brzeźce
2:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Leśnik Kobiór
3:0
Josieniec Radostowice
Pniówek II Pawłowice Śląskie
1:1
UKS Warszowice
Krupiński II Suszec
1:1
LKS Wisła Mała
ZET II Tychy
1:5
MKS II Lędziny
LKS Gardawice
1:2
Polonia II Łaziska Górne
Sokół II Wola
2:4
LKS Woszczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
Pauza
LKS Woszczyce
3:0
Krupiński II Suszec
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Wisła Mała
1:4
LKS Brzeźce
UKS Warszowice
0:7
LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary
3:0
ZET II Tychy
Polonia II Łaziska Górne
1:0
Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny
6:0
Sokół II Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości