Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
1:0
ZET II Tychy
LKS Frydek
3:7
Josieniec Radostowice
Polonia Międzyrzecze
1:1
LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
2:2
Krupiński II Suszec
Stal Chełm Śląski
4:0
LKS Krzyżowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
1:3
LKS Wisła Mała
LKS Frydek
0:1
Stal Chełm Śląski
LKS Krzyżowice
0:2
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
4:2
Siódemka Tychy
ZET II Tychy
2:0
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
0:0
Josieniec Radostowice
Siódemka Tychy
3:0
LKS Krzyżowice
Polonia Międzyrzecze
1:1
Krupiński II Suszec
LKS Wisła Mała
6:3
ZET II Tychy
Czarni Piasek
1:0
LKS Frydek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
3:1
ZET II Tychy
LKS Frydek
3:4
Siódemka Tychy
LKS Krzyżowice
3:0
Polonia Międzyrzecze
Stal Chełm Śląski
2:1
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
2:0
LKS Wisła Mała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
4:0
Stal Chełm Śląski
Polonia Międzyrzecze
1:1
LKS Frydek
LKS Wisła Mała
2:1
LKS Krzyżowice
Czarni Piasek
0:1
Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec
2:0
ZET II Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:1
Polonia Międzyrzecze
Josieniec Radostowice
6:0
Krupiński II Suszec
LKS Frydek
4:2
LKS Wisła Mała
LKS Krzyżowice
1:1
ZET II Tychy
Czarni Piasek
0:0
Siódemka Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
2:2
Josieniec Radostowice
Polonia Międzyrzecze
2:2
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
4:3
LKS Krzyżowice
ZET II Tychy
2:4
LKS Frydek
LKS Wisła Mała
3:2
Stal Chełm Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
2:3
Krupiński II Suszec
Stal Chełm Śląski
4:1
ZET II Tychy
Josieniec Radostowice
3:0
LKS Krzyżowice
Siódemka Tychy
3:4
Polonia Międzyrzecze
Czarni Piasek
1:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
1:7
LKS Frydek
Polonia Międzyrzecze
0:0
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Mała
1:2
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
2:0
Stal Chełm Śląski
ZET II Tychy
2:0
Czarni Piasek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
2:2
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
3:3
Polonia Międzyrzecze
Josieniec Radostowice
2:1
LKS Frydek
Krupiński II Suszec
3:2
Czarni Piasek
ZET II Tychy
1:3
Siódemka Tychy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:2
ZET II Tychy
Stal Chełm Śląski
4:2
LKS Frydek
LKS Wisła Mała
3:1
Josieniec Radostowice
Czarni Piasek
6:2
LKS Krzyżowice
Siódemka Tychy
0:2
Krupiński II Suszec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
1:0
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
4:0
Czarni Piasek
LKS Krzyżowice
4:6
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
5:0
Polonia Międzyrzecze
ZET II Tychy
2:5
LKS Wisła Mała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
1:3
Krupiński II Suszec
Polonia Międzyrzecze
2:0
LKS Krzyżowice
Czarni Piasek
2:0
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
6:2
LKS Frydek
ZET II Tychy
2:2
Josieniec Radostowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:1
Siódemka Tychy
Josieniec Radostowice
1:1
Czarni Piasek
LKS Frydek
1:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Krzyżowice
4:2
LKS Wisła Mała
Krupiński II Suszec
3:0
ZET II Tychy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:4
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
3:4
LKS Frydek
Siódemka Tychy
2:0
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
3:3
Josieniec Radostowice
ZET II Tychy
7:1
LKS Krzyżowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:2
LKS Wisła Mała
Josieniec Radostowice
2:3
Siódemka Tychy
LKS Frydek
0:3
ZET II Tychy
LKS Krzyżowice
2:6
Krupiński II Suszec
Czarni Piasek
1:1
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
2:4
Josieniec Radostowice
Polonia Międzyrzecze
3:5
Siódemka Tychy
LKS Wisła Mała
2:4
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
6:4
LKS Frydek
ZET II Tychy
3:1
Stal Chełm Śląski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
3:1
LKS Krzyżowice
Stal Chełm Śląski
2:0
Krupiński II Suszec
Josieniec Radostowice
9:0
Polonia Międzyrzecze
Czarni Piasek
6:0
ZET II Tychy
Siódemka Tychy
9:2
LKS Wisła Mała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości