Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:1
Kamionka Mikołów
AKS Chorzów
0:4
UKS Zantka Chorzów
GKS III GieKSa Katowice S.A.
9:1
Wawel Wirek
UKS Szopienice
2:0
Józefka2005 II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
2:2
UKS Szopienice
AKS Chorzów
0:12
GKS III GieKSa Katowice S.A.
UKS Zantka Chorzów
3:1
Kamionka Mikołów
Józefka2005 II
4:5
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:4
Józefka2005 II
Grunwald Ruda Śląska
4:2
Wawel Wirek
GKS III GieKSa Katowice S.A.
0:3*
UKS Zantka Chorzów
UKS Szopienice
7:2
AKS Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
10:2
Kamionka Mikołów
AKS Chorzów
2:3
Grunwald Ruda Śląska
UKS Zantka Chorzów
3:0
Józefka2005 II
GKS III GieKSa Katowice S.A.
0:0
UKS Szopienice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:3
AKS Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
4:1
GKS III GieKSa Katowice S.A.
UKS Szopienice
7:1
UKS Zantka Chorzów
Józefka2005 II
1:0
Wawel Wirek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Chorzów
0:2
Józefka2005 II
UKS Szopienice
1:2
Grunwald Ruda Śląska
UKS Zantka Chorzów
1:3
Wawel Wirek
GKS III GieKSa Katowice S.A.
7:0
Kamionka Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
7:0
AKS Chorzów
Kamionka Mikołów
0:7
UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska
6:1
UKS Zantka Chorzów
Józefka2005 II
1:1
GKS III GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005 II
1:2
UKS Szopienice
Wawel Wirek
1:4
GKS III GieKSa Katowice S.A.
Kamionka Mikołów
1:4
Grunwald Ruda Śląska
UKS Zantka Chorzów
1:2
AKS Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
4:8
UKS Zantka Chorzów
GKS III GieKSa Katowice S.A.
13:1
AKS Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
2:3
Józefka2005 II
UKS Szopienice
1:2
Wawel Wirek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005 II
4:1
Kamionka Mikołów
Wawel Wirek
2:1
Grunwald Ruda Śląska
AKS Chorzów
0:4
UKS Szopienice
UKS Zantka Chorzów
2:1
GKS III GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
0:4
Wawel Wirek
Grunwald Ruda Śląska
13:0
AKS Chorzów
UKS Szopienice
3:0
GKS III GieKSa Katowice S.A.
Józefka2005 II
7:0
UKS Zantka Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
0:3
Józefka2005 II
AKS Chorzów
2:1
Kamionka Mikołów
UKS Zantka Chorzów
1:4
UKS Szopienice
GKS III GieKSa Katowice S.A.
4:4
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek
4:1
UKS Zantka Chorzów
Kamionka Mikołów
0:0
GKS III GieKSa Katowice S.A.
Grunwald Ruda Śląska
1:4
UKS Szopienice
Józefka2005 II
6:0
AKS Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS III GieKSa Katowice S.A.
1:1
Józefka2005 II
AKS Chorzów
1:3
Wawel Wirek
UKS Szopienice
3:0
Kamionka Mikołów
UKS Zantka Chorzów
3:4
Grunwald Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości