zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:3
Ruch Chorzów
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:9
AKS Mikołów
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
3:1
APN Siemianowice śl
Józefka2005 II
1:3
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
2:2
Józefka2005 II
Ruch Chorzów
8:0
Rosomak Siemianowice Śląskie
Slavia Ruda Śląska
1:10
GKS GieKSa Katowice S.A.
APN Siemianowice śl
0:2
AKS Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005 II
0:4
APN Siemianowice śl
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:0
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
AKS Mikołów
1:6
Ruch Chorzów
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:9
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
10:1
AKS Mikołów
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
3:3
Rosomak Siemianowice Śląskie
APN Siemianowice śl
0:6
Ruch Chorzów
Józefka2005 II
0:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
8:1
Slavia Ruda Śląska
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
APN Siemianowice śl
AKS Mikołów
1:2
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Rosomak Siemianowice Śląskie
2:1
Józefka2005 II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
6:2
Rosomak Siemianowice Śląskie
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
0:4
Ruch Chorzów
APN Siemianowice śl
- : -
Slavia Ruda Śląska
Józefka2005 II
0:1
AKS Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
0:8
GKS GieKSa Katowice S.A.
Slavia Ruda Śląska
3:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Rosomak Siemianowice Śląskie
3:0
APN Siemianowice śl
Ruch Chorzów
4:0
Józefka2005 II
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:1
Józefka2005 II
Ruch Chorzów
3:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
AKS Mikołów
2:0
Rosomak Siemianowice Śląskie
APN Siemianowice śl
4:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:4
APN Siemianowice śl
Rosomak Siemianowice Śląskie
0:6
Ruch Chorzów
Józefka2005 II
2:5
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
4:0
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
3:3
Rosomak Siemianowice Śląskie
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
0:5
GKS GieKSa Katowice S.A.
APN Siemianowice śl
2:0
Józefka2005 II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
10:0
Józefka2005 II
Ruch Chorzów
- : -
APN Siemianowice śl
AKS Mikołów
- : -
Slavia Ruda Śląska
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:2
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:3
Ruch Chorzów
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
3:2
AKS Mikołów
APN Siemianowice śl
0:8
GKS GieKSa Katowice S.A.
Józefka2005 II
0:1
Rosomak Siemianowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:2
Józefka2005 II
Ruch Chorzów
2:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Slavia Ruda Śląska
4:1
APN Siemianowice śl
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:7
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
AKS Mikołów
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
0:0
Slavia Ruda Śląska
APN Siemianowice śl
2:2
Rosomak Siemianowice Śląskie
Józefka2005 II
1:0
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości