Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
11:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
UKS SPS Wola
3:7
Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne
5:2
Gol Bieruń
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:7
Pniówek Pawłowice Śląskie
Znicz Jankowice
4:6
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
2:27
APN II GKS Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
5:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Gol Bieruń
5:3
Znicz Jankowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
11:3
Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna
1:6
APN II GKS Tychy
LKS Brzeźce
3:0
Unia Bieruń Stary
LKS Łąka (k. Pszczyny)
8:3
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
8:6
Gol Bieruń
Piast Bieruń Nowy
2:12
UKS SPS Wola
Polonia Łaziska Górne
6:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:7
Iskra Pszczyna
Znicz Jankowice
3:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN II GKS Tychy
16:1
LKS Brzeźce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
3:3
Polonia Łaziska Górne
Gol Bieruń
1:10
APN II GKS Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:0
Znicz Jankowice
Iskra Pszczyna
11:1
LKS Brzeźce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:0
Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:3
Unia Bieruń Stary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
2:14
Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne
14:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce
7:3
Gol Bieruń
Znicz Jankowice
1:7
UKS SPS Wola
Unia Bieruń Stary
4:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN II GKS Tychy
7:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:6
APN II GKS Tychy
Piast Bieruń Nowy
3:9
Polonia Łaziska Górne
UKS SPS Wola
10:5
Unia Bieruń Stary
Iskra Pszczyna
5:2
Gol Bieruń
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:6
Znicz Jankowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
6:3
LKS Brzeźce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
0:7
Pniówek Pawłowice Śląskie
Znicz Jankowice
11:1
Piast Bieruń Nowy
Unia Bieruń Stary
11:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Gol Bieruń
5:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN II GKS Tychy
6:0
UKS SPS Wola
Polonia Łaziska Górne
1:7
Iskra Pszczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
11:5
Gol Bieruń
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:15
APN II GKS Tychy
Piast Bieruń Nowy
4:14
Unia Bieruń Stary
UKS SPS Wola
5:4
LKS Brzeźce
Iskra Pszczyna
11:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Polonia Łaziska Górne
9:0
Znicz Jankowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
8:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Unia Bieruń Stary
6:8
Polonia Łaziska Górne
Gol Bieruń
4:8
UKS SPS Wola
APN II GKS Tychy
28:0
Piast Bieruń Nowy
Znicz Jankowice
4:7
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
5:7
LKS Brzeźce
UKS SPS Wola
3:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Znicz Jankowice
1:3
Unia Bieruń Stary
Iskra Pszczyna
14:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
0:8
APN II GKS Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:3
Gol Bieruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:3
UKS SPS Wola
LKS Brzeźce
3:12
Polonia Łaziska Górne
Unia Bieruń Stary
9:8
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
12:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
APN II GKS Tychy
14:1
Znicz Jankowice
Gol Bieruń
3:0
Piast Bieruń Nowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości