zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
8:2
Górnik 09 Mysłowice
MKS Zantka Chorzów
0:5
Jastrząb Bielszowice
GKS URANIA Ruda Śląska
8:0
Śląsk Świętochłowice
vacat
- : -
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
12:1
Górnik 09 Mysłowice
Jastrząb Bielszowice
6:7
GKS URANIA Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
4:4
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
vacat
- : -
MKS Zantka Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
12:2
Jastrząb Bielszowice
MKS Zantka Chorzów
4:7
Orlik Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
0:6
Śląsk Świętochłowice
GKS URANIA Ruda Śląska
- : -
vacat
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
5:0
Śląsk Świętochłowice
MKS Zantka Chorzów
2:4
GKS URANIA Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
11:0
Górnik 09 Mysłowice
vacat
- : -
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
6:2
MKS Zantka Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
- : -
vacat
Śląsk Świętochłowice
3:3
Jastrząb Bielszowice
GKS URANIA Ruda Śląska
4:7
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:4
Jastrząb Bielszowice
MKS Zantka Chorzów
12:1
Górnik 09 Mysłowice
GKS URANIA Ruda Śląska
6:4
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
vacat
- : -
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
1:6
Orlik Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
2:9
GKS URANIA Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
- : -
vacat
Śląsk Świętochłowice
3:6
MKS Zantka Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
- : -
vacat
Górnik 09 Mysłowice
1:11
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
4:0
MKS Zantka Chorzów
Śląsk Świętochłowice
6:3
GKS URANIA Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
5:2
Śląsk Świętochłowice
MKS Zantka Chorzów
- : -
vacat
Górnik 09 Mysłowice
1:15
Orlik Ruda Śląska
GKS URANIA Ruda Śląska
5:2
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
3:0
MKS Zantka Chorzów
Jastrząb Bielszowice
4:5
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
- : -
Górnik 09 Mysłowice
vacat
- : -
GKS URANIA Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
- : -
vacat
Górnik 09 Mysłowice
2:7
Jastrząb Bielszowice
Śląsk Świętochłowice
14:6
Orlik Ruda Śląska
GKS URANIA Ruda Śląska
5:0
MKS Zantka Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
6:1
GKS URANIA Ruda Śląska
MKS Zantka Chorzów
4:2
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
8:7
Śląsk Świętochłowice
vacat
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
2:8
GKS URANIA Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
2:3
MKS Zantka Chorzów
Jastrząb Bielszowice
10:4
Orlik Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
- : -
vacat
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
5:7
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
MKS Zantka Chorzów
2:2
Śląsk Świętochłowice
GKS URANIA Ruda Śląska
13:1
Górnik 09 Mysłowice
vacat
- : -
Jastrząb Bielszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości