Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
3:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Iskra Pszczyna
24:1
MKS Lędziny
Polonia Łaziska Górne
7:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Siódemka Tychy
28:3
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
4:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Unia Bieruń Stary
7:3
APN GKS Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
3:5
LKS Brzeźce
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:2
MKS Lędziny
APN GKS Tychy
4:5
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:14
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
3:6
Polonia Łaziska Górne
LKS Łąka (k. Pszczyny)
10:8
Iskra Pszczyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
2:14
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
20:1
Znicz Jankowice
Polonia Łaziska Górne
6:1
APN GKS Tychy
Siódemka Tychy
21:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce
9:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Bieruń Stary
13:3
UKS SPS Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
2:25
Siódemka Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:8
LKS Łąka (k. Pszczyny)
APN GKS Tychy
4:6
Iskra Pszczyna
LKS Brzeźce
2:11
Unia Bieruń Stary
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:7
Polonia Łaziska Górne
Znicz Jankowice
8:2
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
2:23
APN GKS Tychy
Iskra Pszczyna
11:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Polonia Łaziska Górne
17:2
UKS SPS Wola
Siódemka Tychy
18:2
LKS Brzeźce
LKS Łąka (k. Pszczyny)
8:4
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
4:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
0:28
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:4
Znicz Jankowice
APN GKS Tychy
9:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Brzeźce
4:10
Polonia Łaziska Górne
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
11:2
MKS Lędziny
Unia Bieruń Stary
2:6
Siódemka Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
1:4
UKS SPS Wola
Iskra Pszczyna
11:0
LKS Brzeźce
Polonia Łaziska Górne
4:4
Unia Bieruń Stary
Siódemka Tychy
11:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Znicz Jankowice
1:6
APN GKS Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
10:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
1:8
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:6
APN GKS Tychy
Siódemka Tychy
8:0
Polonia Łaziska Górne
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:7
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
2:17
Iskra Pszczyna
LKS Brzeźce
14:1
MKS Lędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
1:34
Unia Bieruń Stary
Iskra Pszczyna
4:3
Siódemka Tychy
Polonia Łaziska Górne
3:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN GKS Tychy
9:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Znicz Jankowice
4:7
UKS SPS Wola
LKS Łąka (k. Pszczyny)
16:0
LKS Brzeźce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPS Wola
0:8
APN GKS Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
12:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Polonia Łaziska Górne
0:9
Iskra Pszczyna
Siódemka Tychy
- : -
MKS Lędziny
LKS Brzeźce
0:3
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
8:6
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
7:2
LKS Brzeźce
MKS Lędziny
1:17
Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna
11:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:3
UKS SPS Wola
Znicz Jankowice
2:6
Unia Bieruń Stary
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:11
Siódemka Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości