Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:1
GKS URANIA Ruda Śląska
MKS Śląsk 2006
4:3
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Wawel Wirek
0:39
Ruch Chorzów
UKS Kuźnica Katowice
14:5
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
11:6
MKS Śląsk 2006
MKS Pogoń Ruda Śląska
6:5
UKS Kuźnica Katowice
Jastrząb Bielszowice
9:1
Wawel Wirek
GKS URANIA Ruda Śląska
2:2
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
6:3
Jastrząb Bielszowice
UKS Kuźnica Katowice
11:2
GKS URANIA Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:23
MKS Pogoń Ruda Śląska
SRS ORLIK II Ruda Śląska
3:9
Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:3
MKS Śląsk 2006
UKS Kuźnica Katowice
18:2
Wawel Wirek
Jastrząb Bielszowice
1:9
SRS ORLIK II Ruda Śląska
GKS URANIA Ruda Śląska
1:10
Ruch Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
21:1
Jastrząb Bielszowice
SRS ORLIK II Ruda Śląska
0:12
MKS Pogoń Ruda Śląska
MKS Śląsk 2006
3:0*
UKS Kuźnica Katowice
Wawel Wirek
0:6
GKS URANIA Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:8
Ruch Chorzów
UKS Kuźnica Katowice
11:2
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:26
MKS Śląsk 2006
GKS URANIA Ruda Śląska
4:0
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
12:2
UKS Kuźnica Katowice
MKS Śląsk 2006
4:4
GKS URANIA Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
SRS ORLIK II Ruda Śląska
1:2
Wawel Wirek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:0
Wawel Wirek
Jastrząb Bielszowice
5:6
UKS Kuźnica Katowice
GKS URANIA Ruda Śląska
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
SRS ORLIK II Ruda Śląska
7:0
MKS Śląsk 2006
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
3:2
Ruch Chorzów
Wawel Wirek
0:18
Jastrząb Bielszowice
SRS ORLIK II Ruda Śląska
0:5
GKS URANIA Ruda Śląska
UKS Kuźnica Katowice
11:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
16:0
SRS ORLIK II Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:0
Wawel Wirek
Jastrząb Bielszowice
3:8
MKS Śląsk 2006
GKS URANIA Ruda Śląska
4:6
UKS Kuźnica Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Wawel Wirek
2:17
UKS Kuźnica Katowice
SRS ORLIK II Ruda Śląska
16:1
Jastrząb Bielszowice
Ruch Chorzów
13:0
GKS URANIA Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
SRS ORLIK II Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
1:8
Ruch Chorzów
GKS URANIA Ruda Śląska
7:5
Wawel Wirek
UKS Kuźnica Katowice
7:5
MKS Śląsk 2006
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:17
MKS Pogoń Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
3:4
GKS URANIA Ruda Śląska
SRS ORLIK II Ruda Śląska
8:2
UKS Kuźnica Katowice
MKS Śląsk 2006
8:3
Wawel Wirek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS URANIA Ruda Śląska
2:7
MKS Śląsk 2006
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:2
Jastrząb Bielszowice
UKS Kuźnica Katowice
0:14
Ruch Chorzów
Wawel Wirek
4:1
SRS ORLIK II Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości