Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
3:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Józefka Chorzów
GKS Katowice
0:4
Rozwój Katowice KS
Orbita III Bukowno
0:6
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:3
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
3:0
Orbita III Bukowno
Józefka Chorzów
5:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
GKS Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:1
Rozwój Katowice KS
Orbita III Bukowno
0:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
GKS Katowice
1:0
Józefka Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
3:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Józefka Chorzów
5:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
AKS Mikołów
GKS Katowice
2:1
Orbita III Bukowno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita III Bukowno
1:5
Józefka Chorzów
AKS Mikołów
0:0
GKS Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:6
Rozwój Katowice KS
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka Chorzów
2:2
Rozwój Katowice KS
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
GKS Katowice
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Orbita III Bukowno
0:1
AKS Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:2
Orbita III Bukowno
Rozwój Katowice KS
4:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów
3:1
Józefka Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:0
GKS Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
4:0
GKS Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
Orbita III Bukowno
Józefka Chorzów
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:4
Józefka Chorzów
AKS Mikołów
2:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Orbita III Bukowno
0:1
Rozwój Katowice KS
GKS Katowice
2:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
- : -
AKS Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Józefka Chorzów
0:0
GKS Katowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:0
Orbita III Bukowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:3
Rozwój Katowice KS
AKS Mikołów
0:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:3
Józefka Chorzów
Orbita III Bukowno
1:0
GKS Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Józefka Chorzów
3:0
Orbita III Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
GKS Katowice
1:3
AKS Mikołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:4
GKS Katowice
Rozwój Katowice KS
7:0
Józefka Chorzów
AKS Mikołów
2:0
Orbita III Bukowno
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
Rozwój Katowice KS
Józefka Chorzów
0:1
AKS Mikołów
Orbita III Bukowno
2:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
GKS Katowice
0:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości