zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Wyzwolenie Chorzów
Podlesianka Katowice
7:5
Grunwald Ruda Śląska
Śląsk II Świętochłowice
1:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rosomak Siemianowice Śląskie
3:3
1. FC Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:3
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:0
1. FC Katowice
Śląsk II Świętochłowice
0:9
Podlesianka Katowice
Wyzwolenie Chorzów
2:4
Rosomak Siemianowice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:0
Śląsk II Świętochłowice
1. FC Katowice
1:6
Wyzwolenie Chorzów
Podlesianka Katowice
1:10
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rosomak Siemianowice Śląskie
3:3
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:3
1. FC Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Podlesianka Katowice
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Śląsk II Świętochłowice
3:1
Rosomak Siemianowice Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
1. FC Katowice
4:1
Śląsk II Świętochłowice
Wyzwolenie Chorzów
2:4
Grunwald Ruda Śląska
Rosomak Siemianowice Śląskie
2:2
Podlesianka Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Rosomak Siemianowice Śląskie
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:3
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
1:0
1. FC Katowice
Śląsk II Świętochłowice
2:3
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Śląsk II Świętochłowice
1. FC Katowice
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
2:4
Podlesianka Katowice
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:6
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:4
Podlesianka Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:0
Śląsk II Świętochłowice
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Rosomak Siemianowice Śląskie
4:2
1. FC Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:2
Grunwald Ruda Śląska
1. FC Katowice
1:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
3:1
Śląsk II Świętochłowice
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:3
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Rosomak Siemianowice Śląskie
MKS Pogoń Ruda Śląska
9:1
Podlesianka Katowice
Śląsk II Świętochłowice
3:3
Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
3:0
1. FC Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Podlesianka Katowice
1. FC Katowice
1:4
Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
2:5
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rosomak Siemianowice Śląskie
3:2
Śląsk II Świętochłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:3
Wyzwolenie Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:1
Stadion Śląski Chorzów
Podlesianka Katowice
2:1
Rosomak Siemianowice Śląskie
Śląsk II Świętochłowice
2:2
1. FC Katowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
1. FC Katowice
0:2
Podlesianka Katowice
Wyzwolenie Chorzów
6:0
Śląsk II Świętochłowice
Rosomak Siemianowice Śląskie
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
- : -
1. FC Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
8:3
Rosomak Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
- : -
Wyzwolenie Chorzów
Śląsk II Świętochłowice
- : -
Grunwald Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości