Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
3:0*
Pogoń Imielin
Unia Kosztowy Mysłowice
3:2
Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:1
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
3:0
Piast Bieruń Nowy
ZET Tychy
0:1
AKS Mikołów
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Tempo Paniówki
3:2
GTS Bojszowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:0
Podlesianka Katowice
Piast Bieruń Nowy
1:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia Kosztowy Mysłowice
3:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
GTS Bojszowy
1:0
Urania Ruda Śląska
ZET Tychy
3:1
Tempo Paniówki
LKS Goczałkowice Zdrój
4:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
AKS Mikołów
2:0
Wawel Wirek
Pogoń Imielin
1:2
Sparta Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:4
Pogoń Imielin
Urania Ruda Śląska
2:5
ZET Tychy
Tempo Paniówki
5:2
AKS Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:1
Unia Kosztowy Mysłowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:1
Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
5:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Wawel Wirek
1:2
Piast Bieruń Nowy
Sparta Katowice
4:1
GTS Bojszowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:2
Wawel Wirek
Tempo Paniówki
0:2
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
6:1
Podlesianka Katowice
GTS Bojszowy
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
1:3
Sparta Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
AKS Mikołów
0:1
Piast Bieruń Nowy
Pogoń Imielin
1:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:4
ZET Tychy
Urania Ruda Śląska
1:3
AKS Mikołów
Piast Bieruń Nowy
0:1
Grunwald Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:1
GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:4
Unia Kosztowy Mysłowice
Podlesianka Katowice
1:1
Pogoń Imielin
Wawel Wirek
3:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Sparta Katowice
2:1
Tempo Paniówki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Sparta Katowice
Tempo Paniówki
7:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0
Wawel Wirek
GTS Bojszowy
0:0
Podlesianka Katowice
ZET Tychy
3:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
Piast Bieruń Nowy
AKS Mikołów
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin
0:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
5:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Bieruń Nowy
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:0
Tempo Paniówki
LKS Łąka (k. Pszczyny)
5:2
GTS Bojszowy
Podlesianka Katowice
4:2
ZET Tychy
Wawel Wirek
0:3
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
1:0
AKS Mikołów
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Tempo Paniówki
2:1
Podlesianka Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
0:2
Grunwald Ruda Śląska
GTS Bojszowy
1:3
Wawel Wirek
ZET Tychy
2:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
AKS Mikołów
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Sparta Katowice
6:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pogoń Imielin
3:1
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:1
AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska
2:4
Pogoń Imielin
Piast Bieruń Nowy
3:0
GTS Bojszowy
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:2
Sparta Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:2
Tempo Paniówki
Podlesianka Katowice
0:2
Urania Ruda Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
4:0
ZET Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Tempo Paniówki
0:5
Wawel Wirek
GTS Bojszowy
1:1
Grunwald Ruda Śląska
ZET Tychy
4:2
Piast Bieruń Nowy
AKS Mikołów
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Sparta Katowice
4:1
Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:1
ZET Tychy
Piast Bieruń Nowy
1:0
Tempo Paniówki
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:0
AKS Mikołów
Unia Kosztowy Mysłowice
0:1
Pogoń Imielin
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:1
Sparta Katowice
Podlesianka Katowice
6:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Goczałkowice Zdrój
5:2
GTS Bojszowy
Wawel Wirek
2:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Piast Bieruń Nowy
Tempo Paniówki
2:4
Grunwald Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:1
Podlesianka Katowice
GTS Bojszowy
3:4
Unia Kosztowy Mysłowice
ZET Tychy
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
AKS Mikołów
0:0
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
2:1
Wawel Wirek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Urania Ruda Śląska
Piast Bieruń Nowy
2:0
Sparta Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0
ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
0:1
AKS Mikołów
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Tempo Paniówki
Wawel Wirek
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pogoń Imielin
3:0
GTS Bojszowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Tempo Paniówki
0:4
Unia Kosztowy Mysłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:2
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
1:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
ZET Tychy
0:2
Pogoń Imielin
AKS Mikołów
2:0
GTS Bojszowy
Sparta Katowice
0:0
Grunwald Ruda Śląska
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Piast Bieruń Nowy
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
6:1
Urania Ruda Śląska
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:1
AKS Mikołów
GTS Bojszowy
2:1
ZET Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
Sparta Katowice
Wawel Wirek
1:0
Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin
1:0
Tempo Paniówki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
1:4
Podlesianka Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:3
Grunwald Ruda Śląska
GTS Bojszowy
2:1
Tempo Paniówki
LKS Goczałkowice Zdrój
7:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
AKS Mikołów
3:1
ZET Tychy
Wawel Wirek
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice
0:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Pogoń Imielin
1:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
GTS Bojszowy
Tempo Paniówki
4:2
ZET Tychy
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:3
Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice
2:3
Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek
2:0
AKS Mikołów
Sparta Katowice
0:2
Pogoń Imielin
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:7
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Bieruń Nowy
2:2
Wawel Wirek
Unia Kosztowy Mysłowice
0:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
GTS Bojszowy
1:1
Sparta Katowice
ZET Tychy
2:0
Urania Ruda Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
Podlesianka Katowice
AKS Mikołów
1:0
Tempo Paniówki
Pogoń Imielin
3:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:1
Tempo Paniówki
Piast Bieruń Nowy
3:0
AKS Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
Pogoń Imielin
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Podlesianka Katowice
0:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Wawel Wirek
2:1
Grunwald Ruda Śląska
Sparta Katowice
0:1
ZET Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
GTS Bojszowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:0
Piast Bieruń Nowy
Tempo Paniówki
3:4
Sparta Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
2:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy
0:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
ZET Tychy
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Wawel Wirek
AKS Mikołów
3:1
Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin
3:1
Podlesianka Katowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
6:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Tempo Paniówki
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
4:0
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
0:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
ZET Tychy
1:5
Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów
5:0
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
2:0
Wawel Wirek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:0
AKS Mikołów
Piast Bieruń Nowy
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:0
ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:3
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
3:1
GTS Bojszowy
Wawel Wirek
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Sparta Katowice
2:3
Urania Ruda Śląska
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
Tempo Paniówki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Piast Bieruń Nowy
3:3
Pogoń Imielin
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
Urania Ruda Śląska
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:2
ZET Tychy
Podlesianka Katowice
3:0
Tempo Paniówki
LKS Goczałkowice Zdrój
6:1
AKS Mikołów
Wawel Wirek
3:1
GTS Bojszowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Sparta Katowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Podlesianka Katowice
Tempo Paniówki
0:6
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia Kosztowy Mysłowice
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
GTS Bojszowy
0:3
Piast Bieruń Nowy
ZET Tychy
1:4
Wawel Wirek
AKS Mikołów
3:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Sparta Katowice
1:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pogoń Imielin
3:2
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
10:0
GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy
1:1
ZET Tychy
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Kosztowy Mysłowice
1:3
AKS Mikołów
LKS Łąka (k. Pszczyny)
4:0
Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
3:0
Sparta Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Pogoń Imielin
Wawel Wirek
1:2
Tempo Paniówki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Wawel Wirek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
Podlesianka Katowice
Tempo Paniówki
0:1
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
1:5
LKS Goczałkowice Zdrój
ZET Tychy
0:5
Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Sparta Katowice
1:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pogoń Imielin
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:3
Tempo Paniówki
Piast Bieruń Nowy
1:3
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0*
GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
7:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Podlesianka Katowice
0:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
ZET Tychy
Wawel Wirek
3:1
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
2:0
AKS Mikołów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:0
Grunwald Ruda Śląska
Tempo Paniówki
1:4
LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy
0:7
Pogoń Imielin
ZET Tychy
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
0:2
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
4:1
Piast Bieruń Nowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
Wawel Wirek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:2
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
4:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0
Tempo Paniówki
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
Podlesianka Katowice
GTS Bojszowy
1:2
AKS Mikołów
LKS Goczałkowice Zdrój
4:2
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pogoń Imielin
4:2
ZET Tychy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Tempo Paniówki
4:7
Pogoń Imielin
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:1
Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice
3:1
Wawel Wirek
ZET Tychy
4:3
GTS Bojszowy
AKS Mikołów
5:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice
3:5
LKS Goczałkowice Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:3
Grunwald Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości